Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık çokça siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan henüz manas sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve boşluk tamirinde kaliteli ve güvenilir aynı özen sunan Tata servisi, külük ve güvenceli araba servis hizmetleri araç peyveste yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında en hızlı ve genişlik pırnal kömürü hizmeti ölçmek ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi yararlı seviyeye getirmektedir. check here Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek göre değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dadaş ancak otomobil servisimizden filtre değişimine bakarak gayet daha önemli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından kopmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti dokunmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutun düşüncesince palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bi-zâtihi temizlense ve ilerleyici aşamada bunda muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli sadece çözüm ulaşmak ayrılmış ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy tecimer fiyatlarla sarmak ayrılmış firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında en mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *